O nas

Wychodzimy z założenia, że smaczne życie, to życie zdrowe i pełne energii. Tylko dzięki odpowiedniemu odżywianiu, organizm człowieka może być w pełni sił. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym dzielić się będziemy nie tylko naszą pasją do zdrowej żywności, ale również do umiejętnego podchodzenia do jej przygotowywania, a także samych zasad zdrowego odżywiania.

salatka

Od lat, w naszym działaniu inspiruje nas Jean Baptiste Andre Godin, który wpadł na pomysł zastąpienia tradycyjnej kozy blaszanej piecykiem z żeliwa emaliowanego. Od tego tak naprawdę wszystko się zaczęło – wszystkie produkty GODIN zawdzięczają swoją jakość całkowitemu opanowaniu sztuki odlewania żeliwa, która daje gwarancję solidnego i starannego wykonania.

Firma Godin SA sprzedaje dziś swoje produkty w ponad 40 krajach na całym świecie, a każdy z nich jest opracowywany i testowany w notyfikowanym laboratorium w siedzibie firmy, znajdującej się we francuskim Guise. W ofercie firmy znajdują kominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące, kuchnie gazowe i elektryczne, garnki żeliwne emaliowane oraz akcesoria ogrodowe.