Garnki żeliwne Godin – rabat

Wybór naczyń do gotowania może przysporzyć nie lada trudności, a znalezienie dobrej, zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym oferty może przyprawiać o ból głowy.

Długoletnia tradycja

Odpowiedzią na wysokie wymagania są garnkiGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu, co poprawia walory smakowe i wartość odżywczą dań żeliwneGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu i poprawia walory smakowe oraz wartość odżywczą dań. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, francuska firma Godin, producent mogący pochwalić się 200-letnim doświadczeniem w pracy z żeliwem, i którego wyroby doceniane są na całym świecie.

Uniwersalny, zdrowy charakter

Uniwersalność, wytrzymałość, łatwość utrzymania to tylko początek listy zalet garnków żeliwnych. Koniecznie wspomnieć trzeba także o specjalnie wyprofilowanej pokrywie, która tworzy wewnątrz naczynia zamknięty obieg pary, a tym samym pozwala zachować wartości odżywcze i walory smakowe potraw.

Specjalna emalia spożywcza, która pokrywa garnkiGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu, co poprawia walory smakowe i wartość odżywczą dań na zewnątrz i wewnątrz sprawia, że potrawy nie przywierają. Dzięki temu garnkiGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu, co poprawia walory smakowe i wartość odżywczą dań są łatwiejsze w utrzymaniu. Można myć je także w zmywarkach.

Gwarancja smaku

GarnkiGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu, co poprawia walory smakowe i wartość odżywczą dań żeliwneGarnki ŻeliwneWyprofilowana pokrywa stwarza zamknięty obieg pary i wody w naczyniu i poprawia walory smakowe oraz wartość odżywczą dań to również gwarancja smaku. Specjalnie wyprofilowana pokrywa, która tworzy wewnątrz naczynia zamknięty obieg pary i wody, pozwala zachować wartości odżywcze potraw i poprawić ich walory smakowe.

Oferta specjalna

Dla czytelników bloga przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Nie czekaj i skorzystaj z 5% rabatu!

Powiązane Artykuły

Wypieki z garnków żeliwnych 4 maja 2016
Jak dbać o garnki żeliwne? 28 kwietnia 2016